2018/2019 навчальний рік


/Files/images/82, Димплом ТЮИ.jpg

ПЕРЕМОЖЦІ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ

1 Гюльмамедова Шанай Історія, 11 Диплом III ступеня Таукішева М.Б.
2 Пазій Георгій Історія, 11 Диплом III ступеня Таукішева М.Б.
3 Мєдвєдєва Юлія Історія, 11 Диплом III ступеня Таукішева М.Б.

ПЕРЕМОЖЦІ (ОБЛАСНОГО)ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ - ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ МАН УКРАЇНИ

ПІБ учня

Наукове відділення

Тема дослідницької роботи

Місце

Науковий керівник

Кіслов Дмитро,

11-Б клас

історії

Порівняльний аналіз тактико-технічних характеристик танкової техніки СРСР та Німеччини часів Другої світової війни 1939-1945 років

II

Таукішева М.Б.

/Files/images/IMG_20180929_160821.jpg

Божко Олег учень 11-А класу у складі збірної команди ЗЗСО Слобідського району міського етапу Турніру юних правознавців

/Files/images/IMG_20180929_173308.jpg

2017/2018 навчальний рік

/Files/images/1.jpg /Files/images/2.jpg

Х турнір юних правознавців для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів ВЕРЕСЕНЬ 2017 рік I МІСЦЕ
турнір юних істориківБЕРЕЗЕНЬ 2018III МІСЦЕ

Олімпіада з Історії (районний етап)

(I загальнокомандне місце серед шкіл Слобідського району)

Кіслов Дмитро, 10Б - II місце;

Переможці I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

1. Тесленко Марія, 10А, секція соціології - I місце;

2. Кіслов Дмитро, 10-Б, секція всесвітньої історії - I місце;

/Files/images/IMG-bdc7d245820303522d1e57bc01d774a2-V.jpg

Олімпіада з Правознавства

Данько Микита, 10А - III місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

/Files/images/20180203_084618.jpg

Тесленко Марія, 10-А клас, наукове відділення філософії та суспільствознавства (секція соціології) - III місце. Наукова робота за темою: "Тайм- менеджмент як засіб самоорганізації учнів". Протокол

/Files/images/11 001.jpg

/Files/images/20171010_150041.jpg

Кіслов Дмитро, 10-Б клас, наукове відділення історії, (секція всесвітньої історії) - III місце. Наукова робота за темою: "Еволюція японського середньовічного меча протягом III- XIV ст." Протокол

/Files/images/IMG-cd300e6bb4d8360a09d0107b1a8c358f-V.jpg

/Files/images/12 001.jpg

ПЕРЕМОЖЕЦЬ III ЕТАПУ (ОБЛАСНОГО) ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ

КІСЛОВ ДМИТРО - III МІСЦЕ

/Files/images/12002 001.jpg

Завантажити Протоколи з результатами – Архів.

Переможці МАН-ЮНІОР ІСТОРИК -2018

/Files/images/20171211_142653.jpg

2016/2017 навчальний рік

Переможець II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН

№ з/п П.І.Б. учня, клас Наукова Секція Тема науково-дослідницької роботи Місце
1 Кіслов Дмитро, 9-Б Всесвітня історія Трансформація комплексу холодного озброєнняскандинавських воїнів протягом IX-XI ст I

Переможець III (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

КІСЛОВ ДМИТРО - III МІСЦЕ

Журавльов Сергій, учень 9 класу - переможець учнівської конференції "Пізнай себе, свій рід, свій нарід

/Files/images/грамота конференція.jpg

Переможці районного етапу захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук України 08.12.2016

Журавльов Сергій Вікторович соціологія III місце Тату як прояв самовираження особистості
Кіслов Дмитро Романович Всесвітня історія I місце Трансформація комплексу холодного озброєння норманських воїнів протягом IX-XI ст.

ВСЕУКРАЇНСЬКІ УЧНІВСЬКІ ОЛІМПІАДИ

(РАЙОННИЙ ЕТАП)

ОЛІМПІАДА З ПРАВОЗНАВСТВА

Кіслов Дмитро - I місце, 9 клас

ОЛІМПІАДА З ІСТОРІЇ ( I загальнокомандне місце)

Кіслов Дмитро, 9-Б - I місце

2015/2016 навчальний рік

Районноий етап Всеукраїнської олімпіади з історії

1. Кіслов Дмитро - II місце


Районний етап Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт МАН України

1. Пчельников Євген - III місце

2. Тороповський Сергій - III місце

2013/2014 навчальний рік

Обласна історико - краєзнавча конференція «Воєнне минуле рідного краю».

Учасники: учні 6-х класів (Михневич Дмитро, Журавльов Сергій, Кануннікова Сніжана, Кіслов Дмитро, Білик Георгій, Шемаєв Денис - Грамота «За кращий захист»)

Єльчанінова Анастасія - Диплом, срібна медаль (II місце)


МАН-ЮНІОР
. Долгіх Костянтин, 10-Б клас, секція «Правознавство» - I місце;

Гасумова Назрін 6-В клас, секція «Історія»

Тесленко Марія, 6-В клас, секція «Історія»

Мєдвєдєва Юлія, 6-А клас, секція «Історія» - II місце

Кануннікова Сніжана, 6-Б клас, секція «Історія» - III місце.

Каразінський колоквіум -Долгіх Костянтин, 10-Б публікація тезів «Діти-сироти, чи потрібні вони державі?

Кiлькiсть переглядiв: 262