Існує декілька варіантів як заохотити учня до навчання та свідомої поведінки окрім оцінок та традиційних записів у щоденнику.

1. «Розумне» намисто

Учні, що виявляють найкращі здібності та відповідають «блискуче» на уроках, самостійно обирають розкіш — намисто, яке можна носити протягом усього дня.

Написи на картках: лице: Сьогодні я виграв(-ла) «розумне» намисто

Джерело: Spreading Joy One Giggle at a Time

2. Яскраві купони

Скористайтеся барвистими купонами з написами на них: «Я сьогодні сиджу з другом за партою», «У мене був незвичайний день», «Мені сьогодні не дали домашнього завдання» тощо.

Ще більше ідей знайдете на сайті Teaching in the Fast Lane.

Джерело: Adventures of a Schoolmarm

3. Особлива іграшка

Повідомте дітям, що відтепер у вашому класі житиме іграшка тварини, яка є талісманом. Щоразу, бажаючи відзначити дитину за старанну роботу чи гарну поведінку, поставте іграшку на його чи її стіл. Дитина пишатиметься, а решта будуть умотивовані.

4. Пухнасті помпони

Створіть «банк доброти» кожної дитини. Щоразу, коли дитина робить добрий учинок, отримує і кладе у банку пухнастий помпон. Коли посуд заповнюється вщерть, під аплодисменти однокласників дитина викладає її вміст у «відро доброти» (пластикове відро або кошик). Коли відро повне, весь клас отримує винагороду.

Додаткова інформація на A Love For Teaching.

5. Значки гордості

Створіть барвисті пластикові значки «Запитай мене...». Наприклад: «Запитай мене, як я розсмішив учительку», «Запитай мене, чому я зумів заспокоїтися» тощо. Учні носять їх протягом дня. Вони з гордістю розповідають свої історії! Решта намагається також заробити таку нагороду.

Джерело: Entirely Elementary.

6. Зіркові перфокарти

Кожна дитина отримує іменну картку з намальованими по периметру зірками: «Перфокарта супер-зіркових учинків (ім’я дитини в родовому відмінку)». Щоразу, зробивши гарний учинок, дитина пробиває дірочку у зірці. Коли всі зірки пробито, учень (учениця) отримує будь-який особистий привілей. Ви можете налаштувати фокус картки свого класу відповідно до ваших потреб.

Джерело: Mrs. Richardson’s Class

7. Камінчики доброти

Вони можуть бути адресовані матусям, бабусям, татусям, учителям... Діти розмалюють їх, напишуть послання на них, а потім залишать свій камінець за межами школи.

Додаткова інформація на WeAreTeachers.

Кiлькiсть переглядiв: 193